Sadolin trendikollektsioonid 2020

# HOOLIVUS - See pehme ja õhuline palett võimaldab meil luua ruume, kus saaksime aega võtta suhete jaoks, mis on meile tõesti olulised: iseendaga, oma lähedastega, looduse,  oma kodude ja iseendale ehitatud keskkondadega. Tagasihoidlik segu õrnadest neutraalsetest, sealhulgas Sadolin Aasta Värvi Tranquil Dawn™, meenutab uduse kevadhommiku horisonti, kus koidiku värvid voolavad üksteisesse. Tekib valguse ja ruumi tunne, mille loovad lihtsad jooned ja pingevaba stiil. Kaasaegse soojuse toomiseks kasutatakse kombatavate sametite kõrval kahvatut puitu.
Taimed ja botaanilised väljatrükid toovad väljast sisse ja suurendavad heaolutunnet.

# MÄNGULISUS - See palett toob koju muundava energia, luues ruumid, mis võimaldavad meil olla avatud ja vastuvõtlikud mängulistele kogemustele. Meeleolu on noor ja eluline, kaasaegne ja
lõdvestunud. Inspireeritud erksa suvepäeva horisondi toonidest, segades sisse pehmemaid toone, nagu Sadolin Aasta Värv 2020, Tranquil Dawn™, väiksemate julgete värviplokkidega, näiteks korall ja väävelkollane
mis annavad ebaloomuliku elujõuga paleti.
Mänguline kodu on geomeetriliste mustritega, kergete ja helgete materjalide segu, mis sisaldab iseloomuga aksessuaare ja julgeid tekstuure. See on keskkond, mis ergutab meeli ja pakub oma elanikele rõõmu.

# TÄHENDUSRIKKUS - Inimesed otsivad ruumi, kus saaks vaikuses mõtiskleda ja uneleda. Kus me saame olla vaikselt ja segamatult, kuni keskendume oma eesmärkidele ja väärtustele. See kodu on korrastatud ja minimalistlik - kuid inimlikul viisil; lohutav ja mõnus killukese pühakoja rahuliku atmosfääriga.
Peenelt nüansirohkete kargete hallide palett jätab selge silmapiiri tunde talvisel külmal päeval, mille keskmes on Sadolin Aasta Värv 2020, Tranquil Dawn™. Puhtad jooned ja funktsionaalsed vormid täiendavad peenetundelisi materjale, mis sisaldavad naturaalset puitu, nahka ja linast, samuti õrnalt poleeritud betooni pehmet läiget. Rõhk on ajatul kvaliteedil, mis muutub ajas ainult paremaks. See palett pakub lihtsat eluviisi, oma kõige puhtamal luksuslikul kujul.

# LOOVUS - Loomingulises kodus saame edasi anda oma loo. Me räägime lugusid, mis sulanduvad vanasse ja uude, võttes mineviku ja muutes selle omaks. See on koht, kus me andume oma uudishimule, kasutame oma käsi, et saada loojateks ja hindame täiuslikku ebatäiuslikkust. Loovuspalett on rikkalik ja küllastunud, inspireeritud sooja sügispäeva värvidest ja täis intensiivseid toone, sealhulgas metsarohelised ja maalähedased ookritoonid, aga ka kahvatud poolvarjundid, näiteks Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn™.
Selles kodus on kasutatud ajalooga materjale, puit, nahk ja keraamika, kuid kaasaegses kontekstis lisaks maalilistele lilledele, trükitud puuvillastele ja käsitsi kootud kangastele.
Tekstuurid aitavad luua eklektilisi ja iseloomuliku atmosfääriga ruume.